Optické kabely

Image
SAV 115-008 Opt.k.Toslink M-M PG SENCOR
129 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.06.2024
SAV 115-008 Optický kabel Toslink M-M PG SENCOROptický kabel s vynikajícím poměrem výkon/cena. Specifikace:Pozlacený Toslink konektor na obou koncích.Průměr 4mm.Délka 0,8 m.Vlastnosti:Zlacené konektory pro optimální přenos signálu.Zalisované konektory pro pevné a bezpečné spojení.Zesílené dvojité stínění pro odolnost proti rušení.Materiál:Zdrsněné flexibilní PVC pro výjimečnou odolnost.SAV 115-008 SENCOR - kvalitní optický kabel pro dokonalý zvuk.
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0,25m OM4
170 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.06.2024
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM4Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.Technická specifikaceTyp vlákna: MM, OM4, 50/125Konektory: LC-LCBroušení: UPC-UPCBarva: RůžováArmorování: NEPlášť: LSZHPrůměr: 3mmDélka: 0,25mProvedení: DuplexSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM4
433 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.06.2024
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM4Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.Technická specifikaceTyp vlákna: MM, OM4, 50/125Konektory: LC-LCBroušení: UPC-UPCBarva: RůžováArmorování: NEPlášť: LSZHPrůměr: 3mmDélka: 10mProvedení: DuplexSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3
158 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.06.2024
Optický patch kabel duplex LC-LCOptický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.Technická specifikace:Typ vlákna: MM, 50/125, OM3Konektory: LC-LCBroušení: UPC-UPCBarva: TyrkysováArmorování: NEPlášť: LSZHPrůměr: 3mmDélka: 1mProvedení: DuplexSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 7m OM4
446 Kč
* Uváděná cena platí pro 18.06.2024
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM4Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.Technická specifikaceTyp vlákna: MM, OM4, 50/125Konektory: LC-LCBroušení: UPC-UPCBarva: RůžováArmorování: NEPlášť: LSZHPrůměr: 3mmDélka: 7mProvedení: DuplexSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

V naší podkategorii Optické kabely vám přinášíme široký výběr vysoce kvalitních kabelů pro propojení vašeho HiFi reproduktoru s dalšími zařízeními. Optické kabely zajišťují bezchybný přenos zvukového signálu bez jakéhokoli zkreslení nebo rušení. S naší nabídkou zaručujeme nejlepší výkon a spolehlivost pro maximální poslechový zážitek. Vyberte si z naší široké škály délek a materiálů, které odpovídají vašim individuálním potřebám. Navštivte naši stránku a pojďte objevit svět vysoce kvalitního zvuku s našimi optickými kabely pro vaše HiFi reproduktory!

Image
Produkty

Populární produkty

Tonery Náplně 43459402 kompatibilní kazeta
818 Kč
* Uváděná cena platí pro 18.06.2024
Epson S020601 - originální
834 Kč
* Uváděná cena platí pro 18.06.2024
Product Images
Doručení zdarma
LED2 6233753 YOYO 65, B 16W 3CCT 3000K/4000K/5700K
2 737 Kč
* Uváděná cena platí pro 18.06.2024
Odolné silikonové pouzdro iSaprio - Czech Flag - Honor X7
369 Kč
* Uváděná cena platí pro 18.06.2024
Product Images
Sleva 69%
Kryt Ghostek Atomic Lite, Samsung Galaxy A13 5G rose (GHOCAS3048)
191 Kč
* Uváděná cena platí pro 18.06.2024
EGLO Saliceto světlo hranaté otočné 4 000K bílá
490 Kč
* Uváděná cena platí pro 18.06.2024
Segula LED žárovka Segula Ellipse E27 14 W 2 700 K, čistý
1 949 Kč
* Uváděná cena platí pro 18.06.2024
SXT LED front light black, 48V
539 Kč
* Uváděná cena platí pro 18.06.2024
Tvrzené sklo iSaprio pro Realme 9i
280 Kč
* Uváděná cena platí pro 18.06.2024
Kryt ESR ICE SHIELD IPHONE 15 PLUS CLEAR (4894240173862)
399 Kč
* Uváděná cena platí pro 18.06.2024
Attralux LED Žárovka G4/0,9W/12V 2700K CRI 95 - Attralux
59 Kč
* Uváděná cena platí pro 18.06.2024
Asus Zenbook 14 Flip OLED (UP3404) Touch
38 370 Kč
* Uváděná cena platí pro 18.06.2024
Product Images
Doručení zdarma
Alveus SET ALVEUS ROCK 70 /04 + BATERIE ELZA BRS SETA457
7 690 Kč
* Uváděná cena platí pro 18.06.2024
Proč my

Proč si nás lidé vybírají

Service
Rychlé dodání

Po celé ČR

Service
Zabezpečená platba

100% zabezpečení platby

Service
Snadná reklamace

Snadná reklamace zboží

Service
Podpora

Podpora na telefonu a emailu